قیمت رنگ آمیزی ساختمان تحت تاثیر چه عواملی می باشد؟

قیمت رنگ آمیزی ساختمان تحت تاثیر چه عواملی می باشد؟

چه به تازگی خانه خود را خریداری کرده اید و چه می خواهید خانه ای را که مدتی است در آن زندگی کرده آید را بازسازی کنید ، نقاشی ساختمان ، می تواند آن  را از ظاهری خسته و قدیمی به مدرن و جذاب تبدیل کند. در این میان ممکن است دغدغه هزینه های مربوط به رنگ کاری و نقاشی را نیز داشته باشید. . هزینه هایی که برای رنگ آمیزی یک خانه صرف می شود  بسته به اندازه آن ، شرایط رنگ فعلی و هرگونه تعمیراتی که قبل از شروع کار باید انجام شوند، متفاوت هستند.

در اینجا هر عاملی که روی هزینه نقاشی یک خانه تاثیر می گذارد آورده شده است که آنها را با هم مرور خواهیم کرد.

 

 

قیمت رنگ آمیزی ساختمان

 برآورد هزینه نقاشی خانه

برای برآورد کردن هزینه های نقاشی خانه خود، باید عواملی را در نظر بگیرید.

در مرحله اول ، شما باید متراژ خانه خود را اندازه بگیرید تا حجم رنگ مورد نیاز را بدانید. علاوه بر هزینه های مواد ، باید هزینه های کارگر را نیز در نظر بگیرید (یا به ازای هر متر مربع یا هر ساعت در روز).

سپس ، هزینه داربست (اگر با هزینه های کارگر در نظر گرفته نشود) باید اضافه شود. با تمام این هزینه ها در کنار هم باید بتوانید هزینه ای را که برای کار نقاشی خانه خود پرداخت می کنید ، برآورد کنید.

عوامل موثر بر هزینه رنگ آمیزی ساختمان

هر پروژه نقاشی، هزینه های متفاوتی دارد. در اینجا برخی از عواملی که بر کل هزینه نقاشی خانه بیرونی شما تأثیر می گذارند آورده شده است:

 

   عوامل موثر بر هزینه نقاشی ساختمان

تعداد دیوارهایی که باید رنگ آمیزی شوند.

یک خانه تراس دار ممکن است فقط دو دیوار داشته باشد که باید رنگ آمیزی شود. یک خانه نیمه مستقل ممکن است دارای سه دیوار و یک ملک شخصی تا چهار دیوار داشته باشد. بسیاری از نقاش ها دستمزد خود را به ازای هر متر کاری که انجام می دهند از صاحب خانه می گیرند، بنابراین دانستن متراژ خانه می تواند به این روند کمک کند.

مقدار بودجه شما

هرچه ملک شما بزرگ تر باشد ، هزینه نقاشی آن نیز بیشتر خواهد بود. هزینه دقیق رنگ آمیزی یک خانه به تعداد روزهای رنگ آمیزی ، مقدار رنگی که شما نیاز دارید و تعداد نقاش هایی که برای انجام کار در محل مورد نیاز است بستگی دارد.

میزان وقت مورد نیاز برای آماده سازی دیوار

آماده سازی کلید یک پایان عالی و با دوام است ، بنابراین بسیار مهم است که شما در این مرحله وقت بگذارید. تمیز کردن یا از بین بردن رنگ فعلی (در صورت لزوم) یک کار وقت گیر و در دردسر است. قبل از رنگ آمیزی ، نیاز به اصلاح با مخلوط شن و ماسه / سیمان است که ممکن است مدتی طول بکشد تا به طور صحیح از بین برود.

انتخاب رنگ

طیف گسترده ای از رنگ های ساختمانی در انواع سایه ها و رنگ ها در بازار موجود است. میزان رنگ مورد نیاز شما و در نتیجه کل هزینه های رنگ به اندازه خانه ، تعداد سطل رنگی که باید استفاده کنید و روش رنگ آمیزی نقاش شما بستگی دارد.

هزینه های داربست

نقاش شما هنگام رنگ آمیزی ملک شما باید از داربست استفاده کند  و این یکی از هزینه هایی هست که باید در محاسبات خود لحاظ کنید. هزینه داربست به مقدار داربست مورد استفاده و طول مدت زمانی که به آن نیاز دارید بستگی دارد. اکثراً، آن ها را به صورت هفتگی اجاره می کنند. هزینه داربست همچنین به منطقه ای که در آن زندگی می کنید نیز بستگی دارد. گرچه ممکن است فکر کنید که نقاش نیاز به داربست ندارد ، اما کار طولانی مدت روی یک نردبان، ایمن و قانونی نیست. طبق قوانین بهداشت و ایمنی، هر کسی که باید بیش از 30 دقیقه در ارتفاع کار کند ، لازم است از سکو یا داربست استفاده کند.

نکاتی برای صرفه جویی در هزینه های رنگ آمیزی ساختمان

در حالی که با رنگ آمیزی ساختمان، تغییر و تحول زیبایی در نمای خانه و ساختمان به وجود می آید، بسیاری از ما می ترسیم که هزینه های رنگ آمیزی آن سنگین باشند. اکثر اوقات ما به نقاشی یک خانه فکر نمی کنیم ، زیرا این کار به تلاش و تکنیک های صحیحی نیاز دارد که فقط یک نقاش حرفه ای می تواند از پس این کار بر بیاید.  اگر بعد از رنگ آمیزی خانه و صرف کردن هزینه های زیاد، نتیجه باب میلمان نباشد چه؟

اما آیا می دانید گزینه های زیادی برای نقاشی یک خانه وجود دارد و می توانید بدون صرف هزینه زیاد خانه خود را به بهترین شکل رنگ آمیزی کنید. در واقع می توان با نقاشی یک خانه پول خود را پس انداز کرد. در اینجا نحوه صرفه جویی در هزینه ها هنگام نقاشی ساختمان آورده شده است که آنها را با هم مرور خواهیم کرد:

 

مواد را به صورت عمده از فروشگاه های بزرگ خریداری کنید

بهترین راه برای پس انداز در هنگام نقاشی فضای خارجی یا داخلی ساختمان، خرید عمده ای مواد اصلی است. خرید عمده ای، صرفه جویی در هزینه های بالا ، نسبت به خرید چند قسطی است. ابتدا نگاهی به فضایی که می خواهید رنگ کنید، بیندازید و از یک متخصص حرفه ای بخواهید تا به شما کمک کند تا میزان رنگ مورد نیاز خود را بفهمید. حتی ممکن است از مغازه داران مقدار رنگ مورد نیاز را بپرسید. آنها قطعاً ایده هایی دارند ، اما شما هرگز نمی دانید كه می خواهند به سود خودشان کار کنند یا به سود شما. اما ، یک نقاش کار کشته همیشه طبق بودجه شما را راهنمایی می کند.

ابزار کار را به خوبی انتخاب کنید

از مغازه دار بخواهید تا در انتخاب برس و غلتک به شما کمک کند ، که برای نقاشی روان مناسب است. اگر تجهیزات نقاشی با دقت انتخاب نشوند ، ممکن است منجر به یک تجربه خطرناک نقاشی شود. از خرید برس هایی که پس از اولین روز رنگ آمیزی موهایشان شروع به ریزش می کند، خودداری کنید. مدلی را بخرید که حداقل تا زمان اتمام کار نقاشی شما، دوام داشته باشد.

زیاد از رنگ استفاده نکنید

آیا می دانید اگر تعداد رنگ ها را به حداقل برسانید ، می توانید در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید؟ وقتی تصمیم می گیرید رنگ های زیادی را در سایه های مختلف به کار ببرید ، طبیعتاً هزینه بیشتری باید بپردازید. بنابراین رنگ را عاقلانه انتخاب کنید و در صورت امکان رنگ ها و سایه های مناسبی را انتخاب کنید که مکمل یکدیگر باشند.

 رنگ های مرغوب بخرید

خرید رنگ با کیفیت به سود شما است زیرا آنها مناطق دیوار را بهتر از رنگ های ارزان قیمت می پوشانند. این رنگ های گران قیمت ممکن است هزینه بالاتری داشته باشند اما نمای بسیار با کیفیتی نیز ارائه می دهند.به اصطلاح هر چه پول بدهی، آش میخوری!

قبل استفاده از رنگ های واقعی از پرایمر استفاده کنید

قبل از رنگ آمیزی دیوارها ، به خصوص دیوارهایی که خام و خشک هستند و یا سطح صافی ندارند ، استفاده از آغازگر را فراموش نکنید. سرمایه گذاری در پرایمرها گاهی فکر بهتری نسبت به خرید بیشتر و بیشتر رنگ برای پوشش بهتر یا تغییر رنگ موجود در دیوارهای شما است. استفاده از آستر قطعاً یک روش منطقی برای کاهش هزینه نقاشی است.

نکاتی برای صرفه جویی در هزینه های نقاشی ساختمان

کلام آخر

 آیا شما هنوز هم نقاشی ساختمان را کاری پر هزینه می دانید؟ اگر نکات ذکر شده را دنبال کنید ، کار نقاشی به هیچ وجه دشوار و گران نخواهد بود. بنابراین ، افرادی که مایل به رنگ آمیزی خانه های خود هستند ، می توانند این روش ها را دنبال کرده و باقی پول را پس انداز کنند.

پیشنهاد ما به شما

تاثیرمصالح به کار رفته در عمر ساختمان

تاثیرمصالح به کار رفته در عمر ساختمان بازسازی ساختمان : در حال حاضر برای افزایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Call Now Button