معرفی کامل نقاشــی ساختمان مدرن

رنگ آمیزی ساختمان به صورت مدرن

در حال حاضر آنچه که از آن به سان نقاشی ساختمان مدرن اسم برده می شود چیزی نیست جز به کارگیری تجهیزات، لوازم و متد هایی در نقاشی ساختمان که قبل از آن یا وجود نداشته یا به کارگیری از آن رایج نبوده است به عنوان مثال در طرح پتینه معمولا اسفنج، فوم، غلطک های دارای طرح، ورق های طلا و نقره و .. به کار برده می شود که اخیرا باب شده است و به سوی همه گیر شدن می رود. به کارگیری از عناصر شرقی و غربی، طراحی و نقاشی هم از سایر جلوه های نقاشی ساختمان مدرن می باشد.

 

شیوه های پیاده سازی رنگ آمیزی ساختمان مدرن

باید گفت نقاشی ساختمان مدرن در نوع رنگ کاربردی آن هیچ گونه تغییری ایجاد نشده است و از رنگ های روغنی و اکریلیک و پلاستیک استفاده می شود اما اگر می خواهید برای این نوع رنگ آمیزی هزینه نمایید می توانید رنگ های مطلوب تری نظیر جوتن و … به کار بگیرید.
به کارگیری از استیکر بعد از پایان کار هم از دیگر المان هایی است که می تواند همانند یک المان مدرن و نوین در خانه به کار برده شود.

 

نقاشــی ساختمان مدرن

 

قطعا در این خصوص با رنگ کار خود صحبت نمایید تا در تعیین رنگ و مقدار روشنایی آن و سایز و رنگ استیکر به شما یاری رساند.
از دیگر امور ساده ای که می تواند به اسم مدرن تعبیر و تفسیر شود تابو شکنی در تعیین رنگ می باشد. به این شیوه که همواره اشخاص از میان شمار بسیار زیادی رنگ به دنبال عمومی ترین رنگ ها می روند و دلواپس این مسئله هستند که رنگ نو منزل آنها به طبع و علاقه اطرافیان و دوستان خوش نیاید و علایق خود را قربانی برخورد و حرف دیگران می کنند.

ما به شما توصیه می کنیم که هر نوع رنگی را که دوست دارید و به شما حس خوب می دهد آن را به کار ببرید البته فراموش نکنید که بایستی با دقت به معیار های هارمونی رنگ ها این کار را انجام دهید.

به این مسئله نیز دقت نمایید که رنگ بخشی از طراحی خانه به شمار می آید و شما بایستی افزون بر نقاشی ساختمان مدرن دکوراسیون و لوازم و پرده ای دیگر عوامل را نیز مدرن نمایید تا به طور کلی یک فضای نوین و امروزی داشته باشید.

 

انواع رنگ به کار برده شده در نقاشی مدرن

از رنگ های متنوعی برای نقاشی ساختمان مدرن به کار برده می شود که همواره بعضی از آن ها در قدیم بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت و بعضی جدیدتر و نوین تر می باشند. انواع مختلفی رنگ های نقاشی ساختمان مدرن در بازار موجود می باشند که هرکس بنا به نوع سلیقه خود آنها را انتخاب می کند.

رنگ پلاستیک
رنگ های روغنی براق / مات
رنگ های مولتی کالر
رنگ بلکا
رنگ پتینه
رنگ اکریلیک از انواع رنگ های نقاشی ساختمان مدرن به شمار می آیند.

 

جدیدترین مدل رنگ آمیزی با توجه به وضعیت جوی

احتمالا تاکنون به آخرین مدل های نقاشی ساختمان مدرن با توجه به وضعیت جوی دقت نکرده باشید که قطعا امری طبیعی است. اکثرا ما در زمان تعیین سبک های نقاشی ساختمان مدرن کلیه دقت خود را متوجه آپارتمان و محیط، درونی آن می سازیم. با این حال مدنظر قرار دادن آب و هوا در زمان وارسی عکس رنگ آمیزی ساختمان ساده و کاتالوگ امتیازات عمده در بر خواهد داشت.

 

•نقاشــی کردن ساختمان در مناطق گرمسیر

یکی از سبک های نقاشی ساختمان مدرن مربوط به نواحی کویری و گرمسیری است که بایستی معماری آن به گونه ای باشد که در هوای داغ آن بتوان به آسانی زندگی نمود. با گذشت زمان این طرح ها از معماری به نقاشی آپارتمان وارد شدند تا از اثربخشی رنگ ها در پایین آوردن درجه حرارت ساختمان استفاده نمایند.

معمولا برای نقاشی ساختمان مدرن در مناطق گرمسیر از رنگ های روشن و سفید استفاده می کنند. این گونه رنگ ها سبب انعکاس نور خورشید شده و گرما را خیلی کم جذب می کند. بدین جهت در آخرین طرح های رنگ آمیزی ساختمان در محیط های متنوع ساختمان مخصوصا نمای خارجی از رنگ های روشن استفاده می کنند.

 

•مدل رنگ آمیزی ساختــمان برای نواحی سردسیر

اگر تمایل به استفاده از جدیدترین سبک های نقاشی ساختمان مدرن در نواحی سردسیر را دارید مطلوب است پیش از وارسی تصاویر رنگ آمیزی ساختمان ساده یا کاتالوگ به مسایلی دقت نمایید که برآیند بیشتری دارد. تفاوتی ندارد ساختمان شما در نواحی کوهستانی یا ییلاق باشد در هر صورت در این گونه مناطق مقداری حس گرما می تواند رضایت بخش باشد.

در نوین ترین طراحی رنگ آمیزی ساختمان برای نواحی سردسیر اکثرا از رنگ های زرد، نارنجی، قرمز شکلاتی و آجری استفاده می شود تا توان و گرمای آن به محیط خانه گرما ببخشد.

 

•مدل رنگ آمیزی ساختمان برای آب و هوای بارانی

در نواحی که باران های فصلی بیش از حد است و رطوبت زیادی دارد اگر در جدیدترین سبک های نقاشی ساختمان رنگ های ضد آب به کار برده نشود آب و رطوبت به آسانی به نمای بیرونی ساختمان جذب شده و سبب خرابی و فرسایش آن می شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن رنگ های ضد آب این مشکل اساسی رفع شده و با خیالی آسوده می توان از آن برای نقاشی محیط ها استفاده نمود.

 

 •مدل رنگ آمیزی ساختمان برای آب و هوای بارانی

 

عوامل اثر گذار بر قیمت نقاشــی کردن ساختمان مدرن

از فاکتورهای عمده ای که قیمت نقاشی ساختمان مدرن را تحت تاثیر خود قرار می دهد تبحر و تخصص شخص یا اشخاصی است که این مدل و سبک نقاشی ساختمان را اعمال می نمایند. رنگ آمیزی ساختمان همانگونه که می دانید به تبحر و تخصص بیشتری در قیاس با رنگ آمیزی ساختمان سنتی نیاز دارد که این مبحث می تواند حق الزحمه نقاش و در نهایت قیمت نقاشی را بیشتر نماید.

در این نوع رنگ آمیزی ساختمان نه فقط از یک رنگ بلکه امکان دارد از چند رنگ متنوع به شیوه تلفیقی استفاده شود که این گوناگونی رنگ ها می تواند از دیگر فاکتور های اثر گذار و افزایش دهنده نرخ رنگ آمیزی ساختمان باشد. همچنین به کار گیری ابزار و تجهیزات مدرن در این نوع سبک می تواند بر نرخ کار اثر بگذارد.

پیشنهاد ما به شما

رنگ های گرم در مقابل رنگ های سرد

ترکیب رنگ های گرم برای رنگ آمیزی چه قسمت هایی از خانه مناسب است

ترکیب رنگ های گرم برای رنگ آمیزی چه قسمت هایی از خانه مناسب است رنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Call Now Button