چگونگی رنگ آمیزی ساختمان با بلکا

رنگ آمیزی ساختمان با بلکا

 

نقاشی منازل | نقاشی منازل در تهران : رنگ آمیزی ساختمان با رنگ بلکا مطلوب ترین شیوه برای زیبا سازی و پوشش دهی دیوار ، سقف آپارتمان های مسکونی ، تجاری، هتل ها، مرکز های تفریحی، ورزشی، بیمارستان ها، استودیو های صدابرداری و … می باشد. این محصول حاوی توانایی های بسیاری بوده که آن را از هر لحاظ در قیاس با اقسام پوشش ها متمایز کرده است.

عرضه کننده رنگ های گوناگون سیار برای سلیقه های متنوع و همچنین سازگار با اقسام دکوراسیون و چیدمان می باشد. از الیاف طبیعی و سلولزی ساخته شده است و در عین حال پس از اعمال آن هیچ بو و گرد و غباری نخواهد داشت.‌

این نوع رنگ احتیاجی به زیر کاری نداشته و به صورت کامل عیوب زیر کار را پوشش دهی می کند. همچنین به آسانی بر روی تمامی سطوح قابل اعمال می باشد و سرعت انجام آن خیلی بالا است. این نوع پوشش دود و ذرات شناور در هوا را از خود می زوداید و به آسانی می توان آن را شست.‌

 

در برابر ضربات بسیار استقامت داشته و اگرچه دستخوش صدمه های احتمالی شد به آسانی و فقط طی چند دقیقه بازسازی می شود. به مرور زمان در آن تغییری ایجاد نشده و هیچ نوع ترک خوردگی بر روی سطوح مورد نظر رویت نخواهد شد. این نوع رنگ عایق گرمایشی، رطوبتی و سرمایشی بوده و دمای پیرامون را بصورت مطلوبی حفظ می کند.‌ این پوشش حاوی خواص صداگیر بوده و بازتاب صدا را بصورت قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

 

مشخصات ساختمان هایی با رنگ آمیزی بلکا

رنگ آمیزی ساختمان با بلکا از ویژگی های عمده و مهمی برخوردار است که شامل:

•عایق گرمایشی

•عایق سرمایشی

•عایق صوت

•بدون احتیاج به زیر سازی

•از ویژگی های رنگ کردن ساختمان با بلکا فاقد بو و مواد فرار در زمان اعمال می باشد.

•قابل شستشو

•دارای خواص آنتی استاتیک : به علت بافت فیبری که دارد گرد و خاک و ذرات سوخته شناور در هوا را جذب نمی کند.

•استقامت بسیار در مقابل آتش و مشتعل نبودن

•پوشش دهی مطلوب برای ترک ها

• از دیگر ویژگی های رنگ آمیزی ساختمان با بلکا این است که در برابر ضربه مستحکم می باشد.

•کم کردن انعکاس مستقیم نور

• توانایی بازسازی مطلوب

•عایق گرمایشی و سرمایشی خواص عایق بودن الیاف سال ها که مورد قبول واقع شده است و اکثر این خواص بدین علت است که معمولا هوا در درون محیط های موجود در درون آن ساکن می شود. دیوار پوشش دهی شده با این ماده از هدر رفتن گرمایش ساختمان در فصول سرد پیشگیری می کند.

 

مزیت های استفاده از رنگ بلکا

کلیه ساختمان ها به وسیله دیوارها میزانی گرما از دست می دهند که استفاده از نقاشی ساختمان با این ماده می تواند تمامی این فضا ها را پر کند و همچنین این ماده با ممانعت از تماس مستقیم نور آفتاب، برودت فصل های گرم را مهیا می سازد. هوای گرم میان جداره بیرونی و هوای ساکن میان الیاف افزایش یافته و از بین روزنه های رو کار به خارج از محوطه گردش می یابد.

در نهایت از مقدار بار برودتی ساختمان کم می شود و هوای مطبوع مستقیما به وسیله دریچه های فرعی به درون اپارتمان وارد می شود. بدین جهت هوای سرد و گرم بعد از تماس با دیوار های پوشش دهی شده به وسیله این محصول به یک مانع انتقال گرمایشی اصابت می کند این خود مسئله ای است که مورد عنایت اداره بهینه سازی مصرف انرژی واقع شده است.

کم شدن مشهود بازتاب صدا یکی از آلودگی های زیستگاه که برای انسان نیز زیان بخش است آلودگی صوتی است. به خصوص صدا های مستمر که حاصل از برگشت امواج صوت بعد از تماس با سطح های ایجاد می شود. این اوا ها حساسیت گوش را در قیاس با دیگر اقسام صدا ها کاهش می دهد.

 

از دیگر مزیت های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

•اعمال خیلی سریع نسبت به دیگر متریال ها
•پوشش دهی کامل بر روی اقسام سطوح من جمله دیوار ها
•آلوده نکردن پیرامون و خانه
•فقدان احتیاج به زیر کاری های ویژه از عمده ترین مزایای رنگ آمیزی با بلکا می باشد.
•این نوع پوشش دارای قیمت مناسب و مقطوعی است.
•هزینه اعمال آن نسبت به سایر روش های دیگر معمولا پایین است.

 

آیا رنگ آمیزی با بلکا در نواحی با رطوبت زیاد قابل اجرا است؟

رنگ کردن با بلکا معمولا مقداری از رطوبت موجود در هوا را به خود جذب می کند، ولی بایستی مقدار رویه عایق را به تناسب رطوبت موجود در هوا تعیین کنید تا استقامت تمام سطح بالا رود.

 

انواع پوشش های این محصول برای نقاشی کردن ساختمان

برای نقاشی معمولا شیوه های متنوعی وجود دارد که رنگ آمیزی ساختمان با بلکا یکی از این روش ها است. این ماده دارای انواع پوشش می باشد که معمولا در دو گروه طبقه بندی می شوند.‌ این گروه های شامل رشته های سلولزی و ابریشمی می باشند. فرق بین این دو در ساختار آن ها می باشد. گونه الیاف سلولزی از تلفیق سلولز با آب تولید می شود و گونه الیاف ابریشمی از تلفیق ابریشم به چسب رزین و آب تولید می شود.‌

 

فرض کنید که شما هم می توانید این اعمال را به آسانی انجام دهید ولی مطلوب است بدانید که اعمال آن احتیاج به تخصص، تبحر و شگرد های منحصر به فردی دارد تا کار با سطح کیفی مطلوبی صورت گیرد بدین جهت پیشنهاد می شود که به موسسات ساختمانی نقاشی معتبر مراجعه کنید تا این موسسات شما را در خصوص اعمال این کار رهنمون بخشند.‌

به هیچ عنوان برای اجرای نقاشی ساختمان با این ماده بدون هیچ آگاهی خود به تنهایی مبادرت نکنید که مسلما سبب از بین رفتن بودجه شما شده و همچنین سبب می شود دوباره این کار را انجام دهید.

 

آیا ‌بعد از رنگ آمیزی ساختمان این نوع رنگ قابل شستشو است؟

جواب این پرسش که آیا پس از رنگ آمیزی ساختمان با بلکا این رنگ قابل شستشو است بایستی گفت بله ، به آسانی با شامپو فرش می توان آن را شست به آهستگی با ابر و اندکی کف می توان لکه موجود بر روی آن را برداشت و تمیز کرد.

پیشنهاد ما به شما

رنگ های گرم در مقابل رنگ های سرد

ترکیب رنگ های گرم برای رنگ آمیزی چه قسمت هایی از خانه مناسب است

ترکیب رنگ های گرم برای رنگ آمیزی چه قسمت هایی از خانه مناسب است رنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Call Now Button