نقاشی ساختمان در تهران

 

ممکن است بسیاری از افراد فکر کنند که نقاشی ساختمان در تهران کار بسیار راحتی است و به راحتی می توانند با مقداری رنگ و قلمو رنگ آمیزی منزل خود را انجام دهد، آری شاید در گذشته می توانستید این کار را انجام دهید اما با پیشرفت نقاشی منازل و رنگ امیزی های متفاوت این نوع نقاشی ها دیگر این شغل نیز حرفه ای شده و نیاز به اموزش های زیادی برای کار دارد.

تکنیک هایی که همه افراد از آن مطلع نیستند و دیگر کار رنگ آمیزی نیز به شغلی تبدیل شده است که نیاز به استادکاران حرفه ای دارد. نقاشی ساختمان تهران نیز انجام می شود و استادکاران حرفه ای به شکل مهارتی هم این کار را اموزش می دهند و هم با تکنیک های جدید رنگ امیزی کار خود را تحویل افراد می دهند.

نقاشی منازل در تهران برای نمای خارجی و نمای داخلی انجام می شود و ما می توانیم تمامی مناطق تهران را پوشش دهیم.باید بدانید که اگر می خواهید برای ادارات کار نقاشی را انجام دهید و یا برای دفاتر کار قطعا نوع رنگ آمیزی متفاوت خواهد بود.

حتی نقاشی که برای راهرو انجام می شود کاملا متفاوت است انچه است که برای در و دیوار بیرونی و یا پذیرایی انجام خواهد شد. حا باید بدانید که اصلا چگونه نقاشی ساختمان در تهران انجام می گیرد.

شستشوی دیوارها با فشار

برای اطمینان از بهترین پوشش ، با استفاده از واشر فشار ، گرد و خاک و گرد و غبار را از خانه پاک کنید. نکته: از بالا به پایین خانه به روشی نرم و کنترل شده کار کنید و هر فشار آب را تا 8 اینچ همپوشانی کنید.

ترمیم سطوح آسیب دیده

در کل محیط خانه قدم بزنید و سطوح آسیب دیده مانند: چوب ، سنگ تراشی ، فلز ، سایدینگ یا گچ را یادداشت کنید. با استفاده از چاقوی پاک کن پرکننده اپوکسی را روی ترک ها یا سوراخ ها بمالید. پس از خشک شدن ، با استفاده از بلوک سنباده متوسط شن و ماسه ، کمی سنباده بزنید.

رنگ قدیمی را بردارید

پس از خشک شدن فضای بیرونی ، در محیط خانه قدم بزنید و هر رنگ شل یا بریده شده را یادداشت کنید. پارچه های قطره ای را در امتداد زمین قرار دهید ، سپس رنگ برش خورده و شل را با استفاده از سوهان رنگ یا بلوک سنباده متوسط خرد کنید.

اصلاح نیم بند

با استفاده از درز بیرونی و تفنگ درزدار ، هرگونه فاصله بین خانه و ترمیم اطراف درها و پنجره ها را پر کنید. اگر خانه دارای مواد مخلوط مانند سایدینگ و آجر است ، در امتداد سطح محل اتصال مواد مختلف را اضافه کنید.

لکه های اولیه

نمای بیرونی را برای لکه ها یا گره های چوبی قابل مشاهده بررسی کنید. با استفاده از وسیله مشخص شده یک لایه از مسدود کننده لکه را به محل بزنید.

از درها ، پنجره ها و چراغ ها محافظت کنید

با استفاده از ورق های پلاستیکی و نوار نقاشی ، درها ، پنجره ها و وسایل روشنایی را بپوشانید.

نمای بیرونی را رنگ کنید

رنگ بیرونی صاف یا پوسته شده را در اسپری رنگ قرار دهید. بسته به شدت رنگ ، یک یا دو لایه رنگ بیرونی صاف یا پوسته شده را به کل خانه بمالید.

حتماً از بالا به پایین به روشی نرم و کنترل شده کار کنید و هر ضربه را 8 اینچ همپوشانی کنید. نکته: هنگام تغییر رنگ بیرونی از روشن به تاریک یا تاریک به روشن ، برای اطمینان از پوشش مناسب با یک لایه آغازگر شروع کنید. آغازگر هنگام استفاده از پوشش موجود با رنگ موجود لازم نیست،درها را رنگ کنید.

ورق های پلاستیکی را از درها ، پنجره ها و وسایل روشنایی جدا کنید. با استفاده از برس ، دو لایه رنگ نیمه براق خارجی به چوب و درها اضافه کنید. پارچه های قطره ای را بردارید.
ویژگی های رنگ آمیزی خانه شما تأثیر بصری زیادی دارد و رنگ بیرونی منازل نیز دارای اهمیت زیادی است. رنگ فوق العاده غرور شما را در خانه شما منتقل می کند و به مشخص شدن شخصیت آن کمک می کند.

کیفیت متفاوت نقاشی ساختمان در تهران:

سطح خود را آماده کنید

شما ممکن است وسوسه شود که مستقیماً به سمت نقاشی بروید ، اما کار آماده سازی سخت کوشانه برای یک پایان حرفه ای بسیار مهم است. به گفته یک استادکار نقاشی “نود و پنج درصد از نقاشی های خوب داشتن سطح خوب است.

قبل از رنگ آمیزی یک خانه جدید با نمای بیرونی گچ ، اجازه دهید لاشه دیوار حداقل 28 روز درمان شود. رنگ به طور صحیح به گچ پاک نشده چسبیده و ممکن است گچ غبارآلود به نظر برسد. گچ را با پاشیدن با شلنگ مرطوب نگه دارید. اگر هر روز شسته شود ، در طی یک هفته تا 10 روز بهبود می یابد.

اگر در حال رنگ آمیزی یک خانه هستید ، دیوارهای خارجی را بازرسی کرده و از نظر برش ، لایه برداری ، کپک و سایر نقایص اصلاح کنید. با استفاده از محلول سفید کننده کلر با سمپاش باغ ، کپک را از بین ببرید،سپس کل قسمت بیرونی را با فشار تمیز کنید تا آلودگی و رنگ قدیمی که از بین رفته است پاک شود.

ترمیم دیوارها قبل از رنگ آمیزی:

قبل از اینکه غلتک رنگی را انتخاب کنید ، لوله دریچه را بگیرید. مهر و موم كردن هرگونه ترك و همچنین درزه با نوع مواد خارجی امری حیاتی است. این شامل:

قاب پنجره ، قاب درب است. اگر یک سطح گچ قدیمی دارای تراشه یا گودال است ، آنها را با گچ جدید وصله کنید (و برای ترمیم زمان بگذارید). تخته های سایدینگ چوب یا صفحه های پلاستیکی را که علائم پوسیدگی را نشان می دهند ، جایگزین کنید. برای اطمینان از یک سطح ایده آل برای نقاشی ، سعی کنید کار را هر چه تمیز تر انجام دهید.

این کار توسط استادکاران نقاشی ساختمان انجام می شود.

 وقت خود را برای پرایمر اختصاص دهید

برای استفاده بیشتر از کار رنگ آمیزی ، با یک سیلر مرغوب تهیه کنید. استادکار نقاشی ساختمان تهران توضیح می دهد: “سیلر دارای محتوای رزین بالایی است.

رنگ قدیمی را از بین می برد می کند ، همه چیز را در جای خود قفل می کند و سطح خوبی برای چسباندن رنگ جدید ایجاد می کند.” اگر دیوارهایی را که گچی یا گرد و غبار شده اند دوباره رنگ می کنید ، یک درزگیر دیواری گچی انتخاب کنید. رنگ به سطح گرد و غبار نمی چسبد.

در مورد ساخت و سازهای جدید ، پرایمرهای لاتکس برای وینیل و اکثر سایدینگ های چوب کارایی خوبی دارند، اگر در حال کار با گچ بری هستید که کاملاً بهبود نیافته است ، می توانید یک آغازگر گچ بری گرم استفاده کنید.

این دوره انتظار را پشت سر می گذارد و به سطح کار اجازه می دهد رنگ را به محض خشک شدن آغازگر بپذیرد. بهتر است ، در صورت امکان ، اجازه دهید تا گچ برای دوره زمانی توصیه شده ترمیم شود، برچسب روی پرایمر یا سیلر خود را بررسی کنید تا مشخص شود چه مدت قبل از شروع نقاشی باید صبر کنید.

رنگ بیرونی با کیفیت را انتخاب کنید

یک رنگ خارجی مناسب 100 درصد لاتکس اکریلیک است. این فرمول از سه مولفه اصلی تشکیل شده است:متخصصان نقاشی ساختمان در تهران این موارد را شرح می دهند.

– رنگدانه ها ، که رنگ را فراهم می کنند.
– رنگ هایی ، که رنگدانه را به دیواره نگه می دارد.
– حلال ها ، باعث پخش شدن رنگ می شوند. امروزه اکثر رنگ های بیرونی بر پایه آب هستند.

با خشک شدن رنگ ، حلال تبخیر می شود و فقط رنگدانه ها و چسب ها باقی می ماند. این مواد به عنوان جامدات حجمی شناخته می شوند. رنگهای با کیفیت بالاتر به طور کلی در مواد جامد حجمی بیشتر هستند.

همچنین ممکن است اتصال دهنده های بهتری داشته باشند که باعث می شود رنگدانه ها مدت بیشتری در جای خود بمانند. این دوام رنگ را بهبود می بخشد.
برای تعیین درصد حجم جامد در مارک رنگ ، وب سایت تولید کننده را بررسی کنید یا از توزیع کننده محلی خود یک صفحه مشخصات فنی بخواهید. به طور کلی ، رنگ های دارای برچسب “پرمیوم” یا “فوق العاده برتر” احتمالاً از نظر حجم جامد بیشتر از مارک های ارزان قیمت هستند.

رنگها را با علایق خود انتخاب کنید

وقتی صحبت از انتخاب رنگ می شود ، انتخاب های زیادی وجود دارد که تصمیم گیری می تواند طاقت فرسا باشد. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، مدتی را با رانندگی در محله خود بگذرانید تا ببینید چه چیزهایی شما را مجذوب خود می کند. بخاطر داشته باشید که رنگهای پر جنب و جوش زودتر از رنگهای سرد کمرنگ می شوند.

نقاشی ساختمان شرق تهران

در منطقه شرق تهران نقاشی و رنگ آمیزی توسط متخصصین حرفه ای انجام می شود، البته این فقط برای یک منطقه وسیع است در ادامه خدمات نقاشی در تمامی مناطق نام برده شده که هر منطقه استادکاران حرفه ای مخصوص به خود را دارد.

رنگ آمیزی از هر نوعی و انواع نقاشی منازل در تمامی این مناطق بکار برده می شود. تمامی مناطق پوشش داده شده در ادامه نام برده خواهد شد. در صورتی که سوالات بیشتری در مورد نقاشی ساختمان تهرانپارس، نارمک،پیروزی،رسالت،حکیمیه،محلاتی،شهدا و سایر مناطق شرق را دارید می توانید با کارشناسان ما در سایت در ارتباط باشید. نقاشی ساختمان در شرق تهران شغلی است حرفه ای که دکوراسیون منازل شما را به شکل زیبایی نشان خواهد داد علاوه بر اینکه عمر گچ سفید را بالا برده و باعث می شود رطوبت دیوار کاشته شود.

نقاشی ساختمان شمال تهران

همه افراد ماهری که در تیم نقاشی منازل در شمال تهران هستند افرادی کاملا حرفه ای بوده که در این تیم با همدیگر نقاشی ساختمان تجریش، قیطریه، الهیه،ونک،سعادت آباد هم چنین خدمات رنگ آمیزی منازل و نقاشی در ولنجک و منطقه جردن و نقاشی در زعفرانیه را پوشش می دهند.
نقاشی منازل پاسداران و رنگ آمیزی در نیاوران نیز این تیم به شکل حرفه ای عمل می کنند، نقاشی ساختمان در تهران انجام می شود و تمامی مناطق شمال را پوشش می دهد.

نقاشی ساختمان غرب تهران

نقاشی ساختمان در غرب تهران نیزانجام می شود و این نوع رنگ کاری در تمامی مناطق غرب تهران انجام گرفته و افراد استادکار مشغول زیبا سازی ساختمان های شخصی و ادارات هستند،در این منطقه تهران کاملا توسط استادکاران نقاشی تمام مناطق غرب تهران پوشش داده می شود،نقاشی ساختمان شهرک غرب توسط افرادی حرفه ای که می توانند از هر نوع سبک و تکنیک برای زیباتر شدن خانه ها شما استفاده کنند انجام یپذیرد.

نقاشی ساختمان مرکز تهران

در مرکز تهران نیز نقاشی ساختمان به شکل کاملا حرفه ای و با استفاده از استادکاران ماهر انجام می شود. تیم رنگ آمیزی ساختمان در مرکز تهران تمامی مناطق این بخش را تحت پوشش خود قرار می دهد.مناطق تحت پوشش نقاشی و رنگ آمیزی مرکز تهران : انقلاب،جمهوری،فلسطین،امیرآباد،یوسف آباد، فاطمی،مطهری،سهروردی و سایر نقاط مرکز تهران هستند.

نقاشی ساختمان جنوب تهران

در جنوب تهران نیز تیم نقاشی و رنگ آمیزی کاملا همراه با همدیگر کار خود را به درستی انجام می دهند بنابراین در صورتی که در جنوب تهران ساکن هستید می توانید از خدمات نقاشی در تمامی مناطق با بهترین کیفیت و خدمات استفاده کنید.

در هر نقطه ای از تهران که زندگی می کنید می توانید به راحتی با تیم نقاشی ساختمان ارتباط برقرار کرده و آنها ابتدا ساختمان شما را مورد بررسی قرار می دهند و بعد با تخمین قیمت کار شما را آغاز می کنند.

گروه ما بسیار تخصصی عمل می کنند و دارای انواع استادکاران حرفه ای و ماهر نیز هستند. در صورتی که سوالات بیشتری در این باره داشتید می توانید با ما در ارتباط باشید. این شرکت به شما کمک خواهد کرد از روش ها و تکنیک های مختلفی برای زیبا سازی خانه خود استفاده کنید و رنگ امیزی های زیبا را برای خانه خود انتخاب کنید. نقاشی منازل کاری حرفه ای است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
Call Now Buttonنقاشی ساختمان